`

Aktualności z Przedszkole w Chełmsku Śląskim

logo_mgok

21
maja
2017

WYNIKI KONKURSU NA WIOSENNE NAKRYCIE GŁOWY

miniatura_wyniki-konkursu-na-wiosenne-nakrycie-gowy
Podczas uroczystości  Dnia Polskiej Niezapominajki   zostały nagrodzone dzieci , które wzięły udział w przedszkolnym konkursie plastyczno-technicznym  na Super nakrycie głowy przedstawiające wiosenne kwiaty Nagrody wręczyła Pani dyrektor oraz organizator konkursu Pani  Małgorzata Wójcik. Ogromne gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu.
logo_mgok

21
maja
2017

DZIEŃ POLSKIEJ NIEZAPOMINAJKI

miniatura_dzie-polskiej-niezapominajki
Dzień Polskiej Niezapominajki w przedszkolu w Chełmsku Śląskim                 Dzień Polskiej Niezapominajki to święto przyrody obchodzone corocznie 15 maja, które zapoczątkował redaktor radiowej Jedynki Andrzej Zalewski. Zaproponował skromny kwiat  niezapominajkę, jako kwiatowy symbol Polski.
logo_mgok

21
maja
2017

KONKURSY TANECZNE

miniatura_konkursy-taneczne
Konkursy Taneczne i nasze super dziewczynki Dziewczynki z grupy "Szybkie Kołowrotki" ( 6-latki ) prowadzone przez panią Katarzynę Jasińską zaprezentowały na dwóch ogólnopolskich konkursach tanecznych swój układ taneczny pod nazwą "Taniec Wiosennych Elfów".
logo_mgok

21
maja
2017

KONKURS NA WIOSENNE NAKRYCIE GŁOWY

miniatura_konkurs-na-wiosenne-nakrycie-gowy
W maju 2017r. zakończył się przedszkolny konkurs plastyczno - techniczny na "Super wiosenne nakrycie głowy przedstawiające  wiosenne kwiaty". Do konkursu zgłoszono 10 nakryć głowy  . Jednym z kryteriów była pomysłowość .Jury w składzie ,dyrektor ,rodzice , nauczyciele przedszkola oraz nauczyciel szkoły przyznało  trzy miejsca.
logo_mgok

08
maja
2017

KONKURS TANECZNY

miniatura_konkurs-taneczny
 Konkursy Taneczne i nasze super dziewczynki Dziewczynki z grupy "Szybkie Kołowrotki" ( 6-latki ) prowadzone przez panią Katarzynę Jasińską zaprezentowały na dwóch ogólnopolskich konkursach tanecznych swój układ taneczny pod nazwą "Taniec Wiosennych Elfów".
logo_mgok

08
maja
2017

Z WIZYTĄ W STRAŻY POŻARNEJ

miniatura_z-wizyt-w-stray-poarnej
W poniedziałek 8 maja 2017 r. grupa Prządki i Lniane Skrzaty z Przedszkola w Chełmsku Śląskim wybrała się na wycieczkę do Ochotniczej Straży Pożarnej. Na miejscu powitali nas Panowie Strażacy, którzy zaprezentowali całe wyposażenie wozu strażackiego, dzieci mogły przymierzyć hełm strażacki, wejść do kabiny wozów, oraz wziąć udział w konkurencjach sprawnościowych.
logo_mgok

08
maja
2017

KONKURS WIOSNA A. VIVALDIEGO

miniatura_konkurs-wiosna-a-vivaldiego
Dnia 28 kwietnia 2017r ogólnopolski konkurs plastyczno muzyczny WIOSNA z Czterech pór roku A. Vivaldiego  został zakończony. Na konkurs wpłynęło 64 prace z 27 przedszkoli z całego kraju. Jury w skład, którego wchodzili nauczyciele, rodzice i dzieci z naszego przedszkola wyłonili zwycięzców. Najważniejszym kryterium była samodzielność pracy dziecka.
logo_mgok

08
maja
2017

DZIEŃ ZIEMI

miniatura_dzie-ziemi
25 kwietnia (z małym opóźnieniem) w naszym przedszkolu obchodzony był Dzień Ziemi. Wystąpiły dzieci z wszystkich grup. SZYBKIE KOŁOWROTKI zaprezentowały teatrzyk. LNIANE SKRZATY zaprezentowały inscenizacje do piosenki. MODRE OCZKA pięknie zaśpiewały. Grupa PRZĄDKI Dzień Ziemi uczciła improwizacją taneczno - ruchową Matka Natura i wandale .
logo_mgok

26
kwietnia
2017

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO "WIELKANOCNY KOSZYCZEK"

miniatura_wyniki-konkursu-plastycznego-wielkanocny-koszyczek
Z przyjemnością informujemy, że konkurs "WIELKANOCNY KOSZYCZEK"zorganizowany przez panią Annę Sirota, został rozstrzygnięty. Dziękuję wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie. Jury nagrodziło i wyróżniło najciekawsze prace.  Pani dyrektor Bożena Zachara   wręczyła laureatom nagrody.
logo_mgok

25
kwietnia
2017

TEATRZYK O RYBAKU I ZŁOTEJ RYBCE

miniatura_teatrzyk-o-rybaku-i-zotej-rybce
20 kwietnia nasze  dzieci z całego przedszkola obejrzały teatrzyk o Rybaku i Złotej Rybce , który zagościł na scenie Wiejskiego Domu Kultury w Chełmsku Śląskim
logo_mgok

25
kwietnia
2017

SPOTKANIE Z MRÓWKĄ

miniatura_spotkanie-z-mrwk
W dniu 21 kwietnia w naszym przedszkolu odbyła się Ogólnopolska Akcja  Wiosna z Mrówką. Inicjatorem tej akcji było Przedsiębiorstwo PAGAZ Spółka z o.o. Akcja ta polegała na upiększaniu naszej miejscowości. W tym dniu dzieci wraz z Mrówką posadziły rabatę z bratkami i zielone tuje. Dzieci obiecały opiekować się kwiecistym zakątkiem naszego przedszkola każdego dnia.
logo_mgok

25
kwietnia
2017

KONKURS PIOSENKI

miniatura_konkurs-piosenki
Wałbrzyski Ośrodek Kultury od lat zachęca wszystkie przedszkolaki do wzięcia udziału w Festiwalu Piosenki Przedszkolnej. W tym roku przegląd odbył się 22 kwietnia 2017 r. Celem wydarzenia jest rozwijanie wrażliwości dzieci poprzez bezpośredni kontakt z muzyką, oraz propagowanie kultury muzycznej wśród najmłodszych.

Przeglądaj aktualności