`

Aktualności z Przedszkole w Chełmsku Śląskim

logo_mgok

30
września
2018

TEATRZYK JESIENNE PORZĄDKI

miniatura_teatrzyk-jesienne-porzdki
Dzisiaj tj.26 września 2018r.do naszego przedszkola zawitał teatr z bajką pt.: Jesienne porządki. Niedźwiadek, wiewiórka oraz lisiczka przygotowywali się na nadchodząca zimę. Pokazywali razem z naszymi przedszkolakami  jak robią jesienne porządki oraz jakie  gromadzą zapasy na zimę. Wszystkie dzieci bawiły się podczas oglądania bajki  bardzo wesoło co widać na zdjęciach.
logo_mgok

25
września
2018

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

miniatura_dzie-przedszkolaka
20 września 2018r. grupa Elfy obchodziła swoje święto ? Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W tym dniu wszystkie dzieci dotarły do przedszkola z pięknym uśmiechem i dobrym humorem.
logo_mgok

25
września
2018

II FESTYN PARAFIALNY

miniatura_ii-festyn-parafialny
II Festyn Parafialny 23.09.2018 r. dzieci z grupy Smerfy wzięły udział w II Festynie parafialnym w naszej miejscowości. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie w przedstawieniu o Kopciuszku. Dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za obecność oraz gratulujemy pięknego występu.
logo_mgok

13
września
2018

SPOTKANIE Z POLICJANTKĄ

miniatura_spotkanie-z-policjantk
Już po raz kolejny do naszego przedszkola przyjechała przedstawicielka  KMP w Lubawce.   Przeprowadziła ona z dziećmi pogadankę na temat zasad bezpiecznego poruszania się po drogach rowerami i pieszo. Policjantka  w bardzo ciekawy sposób przedstawił  zagrożenia mogące  wystąpić w ruchu drogowym. Zwróciła uwagę na  wszystkie niebezpieczeństwa czyhające na drodze podczas drogi do przedszkola.
logo_mgok

10
września
2018

ZAJĘCIA ADAPTACYJNE

miniatura_zajcia-adaptacyjne
W naszym przedszkolu co roku są organizowane zajęcia adaptacyjne dla najmłodszej grupy dzieci z udziałem ich rodziców czyli 3 latków. W tym roku zajęcia przygotowały Panie, które na co dzień będą opiekowały się tą grupą tj. : Małgorzata Wójcik oraz Teresa Stochmal. O godzinie 9.00 pojawili się nasi mili mali goście z rodzicami oraz dziadkami.
logo_mgok

02
sierpnia
2018

OGŁOSZENIE NA ROK SZKOLNY 2018/19

miniatura_ogoszenie-na-rok-szkolny-2018-19
OGŁOSZENIE !!! NOWY  ROK  SZKOLNY 2018/19 Zebranie organizacyjne Rodziców  odbędzie się dnia03.09.2018r. w poniedziałek o godzinie 16.00 na stołówce szkolnej, po zebraniu ogólnym odbędą się zebrania w grupach. Od 03.09.2018r.
logo_mgok

27
czerwca
2018

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

miniatura_spotkanie-z-policjantem
Zbliża się okres wakacji, dlatego do naszego przedszkola zaprosiliśmy pana policjanta ,który przybliżył przedszkolakom:     - zasady bezpiecznego poruszania się po drodze i właściwego przechodzenia przez drogę, -zasady ograniczonego zaufania do obcych, - jak rozważnie korzystać z kąpieliska, -jak bezpiecznie bawić się na placu zabaw, Zatem czekają nas na
logo_mgok

23
czerwca
2018

POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA

miniatura_poegnanie-przedszkola
Wczoraj 22.06.2018 r.  w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2017/2018 . Dzieci zaprezentowały wiersze i pierwsze  piosenki . Występ  został nagrodzony brawami zaproszonych gości ,rodziców , koleżanek i kolegów z grup młodszych.
logo_mgok

21
czerwca
2018

WYCIECZKA KRASNALI

miniatura_wycieczka-krasnali
Dnia 20.06.2017 r. dzieci z grupy Krasnale były na wycieczce w Kinderplanecie w Wałbrzychu, gdzie  wspaniale się bawili. Po drodze do Sali zabaw odwiedziły Schronisko dla  zwierząt w którym zostawili zebraną karmę , koce i łakocie . Dzieci poznały  warunki życia zwierząt i dlaczego się w nim znalazły.
logo_mgok

16
czerwca
2018

CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

miniatura_caa-polska-czyta-dzieciom
W dniach 2 - 10 czerwca 2018 r. w Przedszkolu Publicznym im. Tkaczy Chełmskich odbył się  XVII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom  pod hasłem  CZYTANIE ŁĄCZY.

Przeglądaj aktualności