BEZPIECZNE FERIE

miniatura_bezpieczne-ferie
W  dniu 25 stycznia dzieci z naszego przedszkola  uczestniczyły w spotkaniu profilaktyczno - edukacyjnym z udziałem przedstawiciela Komendy Policji w Lubawce. Spotkanie zorganizowała pani dyrektor Bożena Zachara, a jego tematem było Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych.

BAL KARNAWAŁOWY

miniatura_bal-karnawaowy
Dzisiaj 24 stycznia w naszym przedszkolu odbył się Bal karnawałowy dla dzieci. Zaraz po śniadaniu kolorowe, bajkowe postacie zaczęły pojawiać się na  sali. Były wśród nich: księżniczki, motylki, królewny, policjanci, piraci, strażacy, kowboje i wiele innych ciekawych postaci.  Do wesołej zabawy, przy skocznej i rytmicznej muzyce zachęcały super Minionki.

ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA

miniatura_wito-babci-i-dziadka
Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a  powodem takiej atmosfery jest  obchodzony  w grupach Smerfy Elfy i Krasnale  Dzień Babci i Dziadka. Mimo niskiej temperatury jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na  twarzach wszystkich.  22 stycznia przybyli nasi kochani dziadkowie .

UROCZYSTOŚĆ DNIA BABCI I DZIADKA W GRUPIE SKRZATY

miniatura_uroczysto-dnia-babci-i-dziadka-w-grupie-skrzaty
A za te nasze niektóre braki proszę wybaczyć -my jesteśmy przedszkolaki. Te słowa można było usłyszeć podczas uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka w  grupie Skrzaty które odbyły się w dniu dzisiejszym. Dzieci przygotowały specjalny dla nich program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.

WOŚP 2019

miniatura_wop-2019
W trakcie niedzielnego 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, prócz wielu artystycznych występów zaprezentowały się dzieci z naszego przedszkola, grupa Elfy pod opieką p.Joanny Ptak .

SPOTKANIE WIGILIJNE SMERFÓW I ELFÓW

miniatura_spotkanie-wigilijne-smerfw-i-elfw
Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Jest to okazja do wspólnego spotkania i kolędowania  przez całą społeczność naszego przedszkola.

NADESZŁA ZIMA

miniatura_nadesza-zima
Pani Zima postanowiła nas odwiedzić i sprawiła nam wielką radość. Z tego powodu dzieci  dbając o zdrowie i hartując organizm wybrały się na przedszkolny plac zabaw. Wreszcie mogliśmy urządzić wesołe zabawy na śniegu. Dzieci miały ogromną frajdę i wiele radości.

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

miniatura_kiermasz-witeczny
Nasze przedszkole zorganizowało  świąteczny kiermasz,  podczas którego zakupić można było min. ciasto,kartki, stroiki, pierniczki i ozdoby choinkowe. Wszystkie wystawione prace wykonane zostały własnoręcznie przez nauczycielki, rodziców oraz zaprzyjaźnione osoby, które podarowały nam  swoje piękne wytwory. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem wśród chełmskiej społeczności.