`

Aktualności z Przedszkole w Chełmsku Śląskim

logo_mgok

09
maja
2018

SPOTKANIE Z MAGIĄ

miniatura_spotkanie-z-magi
Magik przedstawił widowisko kombinacji sztuki iluzji połączone z muzyką i werbalnym humorem. Za pomocą magicznej różdżki i zaklęcia dzieci wraz z czarodziejem przeniosły się do krainy magii i czarów. Dialog z morałem, kolorowe rekwizyty, dużo wspólnego czarowania , to wszystko sprawiło, że spotkanie z czarodziejem było niezapomnianym przeżyciem.
logo_mgok

08
maja
2018

MARSZ DLA POLSKI

miniatura_marsz-dla-polski
Wszystkie dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w patriotycznej paradzie majowej wraz z uczniami naszej szkoły. Ubrane w barwy patriotyczne zaprezentowały się przed komisją, która nagrodziła dzieci smakołykami. Grupa Skrzaty otrzymała dyplom, a Smerfy wyróżnienie.
logo_mgok

30
kwietnia
2018

DZIEŃ ZIEMI

miniatura_dzie-ziemi
Przedstawienie "Tylko jedna Ziemię mamy" w wykonaniu dzieci 3 i 4 letnich z grup SKRZATY i ELFY było podsumowaniem tygodnia o ekologii w naszym przedszkolu. Dzieci zostały zapoznanie z kodeksem Małego Ekologa i obiecał, że na miarę swoich możliwości będą dbały o naszą planetę.
logo_mgok

30
kwietnia
2018

OGŁOSZENIE

miniatura_ogoszenie
OGŁOSZENIE LISTY DZIECI PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2018\19 ZNAJDUJĄ SIĘ W PRZEDSZKOLU
logo_mgok

19
kwietnia
2018

WYCIECZKA SMERFÓW DO KINA

miniatura_wycieczka-smerfw-do-kina
Smerfy wybrały się na wycieczkę do kina Cinemacity w Wałbrzychu na bajkę Piotruś Królik. Wyjazdy edukacyjne to możliwość obserwacji, zdobywania informacji, które są podstawą trwalszej i bogatszej wiedzy. To nie tylko nabywanie umiejętności uczestniczenia w seansach filmowych, ale również wdrażanie do właściwych zachowań podczas pobytu w kinie.
logo_mgok

19
kwietnia
2018

TEATRZYK KOPCIUSZEK

miniatura_teatrzyk-kopciuszek
O tym czy Smerfy są dobrymi aktorami mogli się  przekonać rodzice,wszystkie przedszkolaki oraz zaproszeni goście: Dyrektor Waldemar Szwalec, Dyrektor Bożena Zachara oraz gość gówny Pani Burmistrz Ewa Kocemba.  Dzieci z grupy Smerfy zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie, taneczne i muzyczne w przedstawieniu pt. Kopciuszek.
logo_mgok

19
kwietnia
2018

SPOTKANIE Z MUZYKĄ

miniatura_spotkanie-z-muzyk
W   naszym przedszkolu odbyło się, kolejne spotkanie z muzykami z Filharmonii. Dzieci, zostały zapoznane z instrumentami muzycznymi i poznały  określenia : solo, duo, trio, orkiestra. Istotnym elementem spotkania było również słuchanie utworów muzyki zarówno poważnej jak i rozrywkowej, podczas których dzieci przenosiły się w świat wyobraźni muzycznej i dźwięków.
logo_mgok

30
marca
2018

WIELKANOCNE ZABAWY

miniatura_wielkanocne-zabawy
Tuż przed Świętami Wielkanocnymi w naszym przedszkolu dzieci z wszystkich grup z pomocą swoich wychowawczyń w radosny sposób poznawały tradycje i zwyczaje Wielkanocne. Dzieci wykonywały  koszyczki ,zdobiły pisanki , wydmuszki, a na koniec wzięły udział w turnieju "Wielkanocy Hokej".

Przeglądaj aktualności