`

Aktualności z Przedszkole w Chełmsku Śląskim

logo_mgok

27
grudnia
2018

SPOTKANIE WIGILIJNE SMERFÓW I ELFÓW

miniatura_spotkanie-wigilijne-smerfw-i-elfw
Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Jest to okazja do wspólnego spotkania i kolędowania  przez całą społeczność naszego przedszkola.
logo_mgok

27
grudnia
2018

NADESZŁA ZIMA

miniatura_nadesza-zima
Pani Zima postanowiła nas odwiedzić i sprawiła nam wielką radość. Z tego powodu dzieci  dbając o zdrowie i hartując organizm wybrały się na przedszkolny plac zabaw. Wreszcie mogliśmy urządzić wesołe zabawy na śniegu. Dzieci miały ogromną frajdę i wiele radości.
logo_mgok

21
grudnia
2018

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

miniatura_kiermasz-witeczny
Nasze przedszkole zorganizowało  świąteczny kiermasz,  podczas którego zakupić można było min. ciasto,kartki, stroiki, pierniczki i ozdoby choinkowe. Wszystkie wystawione prace wykonane zostały własnoręcznie przez nauczycielki, rodziców oraz zaprzyjaźnione osoby, które podarowały nam  swoje piękne wytwory. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem wśród chełmskiej społeczności.
logo_mgok

12
grudnia
2018

ŚWIĘTA TUŻ TUŻ...

miniatura_wita-tu-tu
Boże Narodzenie tuż, tuż...  Grupa 4-latków wraz z rodzicami przygotowywały się do Świąt Bożego Narodzenia. Rodzice i dzieci z zapałem wykonywali piękne ozdoby wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Rodzice, bez żadnego skrępowania uczestniczyli we wspólnej zabawie z dziećmi.
logo_mgok

10
grudnia
2018

WYCIECZKA DO KINA

miniatura_wycieczka-do-kina
Dnia 10 grudnia grupy : Smerfy i Skrzaty wybrały się do kina Cinema City w Wałbrzychu. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków były potwierdzeniem, iż bajka bardzo się podobała. Wyjazdy edukacyjne to możliwość obserwacji, zdobywania informacji, które są podstawą trwalszej i bogatszej wiedzy.
logo_mgok

10
grudnia
2018

SZKOLENIE Z PIERWSZEJ POMOCY

miniatura_szkolenie-z-pierwszej-pomocy
Dnia 5 grudnia odbyło się szkolenie z udzielania pierwszej pomocy. Nauczyciele przedszkola oraz wszyscy pracownicy ZSP , pod okiem specjalistów z pogotowia z Jeleniej Gory mięli okazję  poznać w praktyce zasady udzielania pierwszej pomocy. Przedstawiono również najnowsze sposoby postępowania w sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu człowieka.
logo_mgok

06
grudnia
2018

ZABAWA Z MIKOŁAJEM

miniatura_zabawa-z-mikoajem
Dzisiaj 6 grudnia 2018 roku nasze przedszkole odwiedził św. Mikołaj. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Św. Mikołaj został gorąco zaproszony przez dzieci do zabawy, tańca i śpiewu. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty zakupione przez Radę Rodziców. Dzieci z ogromną radością zaprosiły św.
logo_mgok

30
listopada
2018

ZABAWA ANDRZEJKOWA

miniatura_zabawa-andrzejkowa
Dzisiaj nasze Przedszkolaki z grupy Elfy i Smerfy przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Dzieci mogły poznać swoją przyszłość :tą bliską- co dostanę od Gwiazdora? i tą daleką- kim będę w przyszłości?. Wśród atmosfery tańca i zabawy znalazł się również czas na słodki poczęstunek.
logo_mgok

30
listopada
2018

BAL ZAWODÓW W GRUPIE SKRZATY

miniatura_bal-zawodw-w-grupie-skrzaty
Bal Zawodów  w grupie Skrzaty Dzisiaj grupa Skrzaty bawiła się na Balu Zawodów  połączonym z rożnymi wróżbami andrzejkowymi nawiązującymi do wachlarza profesji zawodowej, by już od najmłodszych lat rozbudzały w sobie pasję do poznawania wybranego zawodu.

Przeglądaj aktualności