`

Aktualności z Przedszkole w Chełmsku Śląskim

logo_mgok

30
listopada
2018

ZABAWA ANDRZEJKOWA

miniatura_zabawa-andrzejkowa
Dzisiaj nasze Przedszkolaki z grupy Elfy i Smerfy przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Dzieci mogły poznać swoją przyszłość :tą bliską- co dostanę od Gwiazdora? i tą daleką- kim będę w przyszłości?. Wśród atmosfery tańca i zabawy znalazł się również czas na słodki poczęstunek.
logo_mgok

30
listopada
2018

BAL ZAWODÓW W GRUPIE SKRZATY

miniatura_bal-zawodw-w-grupie-skrzaty
Bal Zawodów  w grupie Skrzaty Dzisiaj grupa Skrzaty bawiła się na Balu Zawodów  połączonym z rożnymi wróżbami andrzejkowymi nawiązującymi do wachlarza profesji zawodowej, by już od najmłodszych lat rozbudzały w sobie pasję do poznawania wybranego zawodu.
logo_mgok

29
listopada
2018

TEATRZYK "KRUSZYNKA"

miniatura_teatrzyk-kruszynka
Dnia 28 listopada gościliśmy w naszym przedszkolu Teatr Pinokio z Nowego Sącza z przedstawieniem Kruszynka. Kukiełki i wspaniali aktorzy przenieśli dzieci w świat fantazji.
logo_mgok

26
listopada
2018

AKCJA "POLAK Z SERCEM"

miniatura_akcja-polak-z-sercem
Projekt "Polak z sercem" to ogólnopolska akcja na rzecz rodaków na Wschodzie. W dniach od 11 do 25 listopada odbyła się w naszym przedszkolu zbiórka żywności z długim terminem ważności, środków czystości, gier planszowych i środków pieniężnych. Zebrane dary zostaną przekazane rodakom mieszkającym na Ukrainie i Białorusi. Dziękujemy wszystkim , którzy włączyli się w tą akcję.
logo_mgok

26
listopada
2018

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

miniatura_wito-pluszowego-misia
Dzisiaj wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. W naszym przedszkolu obchodzenie tego święta to już tradycja.
logo_mgok

26
listopada
2018

TEATRZYK "JESIENNE SPOTKANIE"

miniatura_teatrzyk-jesienne-spotkanie
Grupa Elfy z wychowawcą Joanną Ptak zaprezentowała wszystkim przedszkolakom przedstawienie pt. Jesienne spotkanie . Poprzez wiersze, piosenki i oryginalne stroje mali artyści ukazali tę porę roku w pięknych barwach. Występ został nagrodzony gromkimi brawami.
logo_mgok

10
listopada
2018

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PANI JESIEŃ DARY NIESIE

miniatura_rozstrzygnicie-konkursu-pani-jesie-dary-niesie
 Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny "Pani Jesień dary niesie" został rozstrzygnięty. Dziękuję wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie. Jury w składzie: p. Bozena Zachara , p. Katarzyna Jasińska , p. Wioletta Głowacka nagrodziło i wyróżniło najciekawsze prace.  Pani dyrektor Bożena Zachara i organizator konkursu p.
logo_mgok

09
listopada
2018

11 listopada

miniatura_11-listopada
Święto Niepodległości. Dnia 9 listopada grupy przedszkolne , klasa II b oraz zaproszeni goście zebrali się , aby uroczyście świętować  wyjątkowy dla Polaków dzień 11 Listopada  - setną rocznicę odzyskania niepodległości. Uczniowie  klasy II przedstawili  krótki rys historyczny słowny i muzyczny związany z tym świętem a każda z grup  zaprezentowała w wierszu symbole narodowe .
logo_mgok

31
października
2018

PAMIĘĆ O ZMARŁYCH

miniatura_pami-o-zmarych
Dnia 31 października 2018 r.  grupy : Elfy  i Smerfy odwiedziły cmentarz w Chełmsku Śląskim . Poprzez symboliczne zapalenie zniczy przy głównym krzyżu, przedszkolaki uczciły pamięć wszystkich zmarłych na cmentarzu a także bohaterów narodowych , którzy walczyli o wolną Polskę .
logo_mgok

31
października
2018

INFORMACJA

miniatura_informacja
Nasze przedszkole w roku szkolnym 2018/2019 realizuje Program Wychowania Przedszkolnego : "POZNAJEMY NASZE TRADYCJE I ZWYCZAJE.

Przeglądaj aktualności