`

Aktualności z Przedszkole w Chełmsku Śląskim

logo_mgok

19
lutego
2019

SPEKTAKL "KŁAMSTWA KOZY"

miniatura_spektakl-kamstwa-kozy
Dzisiaj zawitał do nas Teatr lalek Pinokio z Nowego Sącza z przedstawieniem Kłamstwa Kozy".  Spektakl w sposób humorystyczny ukazał, że kłamstwo ma krótkie nogi, a w życiu nie należy oszukiwać i żerować na cudzej dobroci.
logo_mgok

15
lutego
2019

ZABAWA WALENTYNKOWA

miniatura_zabawa-walentynkowa
"Dzień Świętego Walentego To dzień dobry dla każdego! W tym dniu wszyscy to wyznają, że chcą kochać i kochają!?" Dla przedszkolaków Walentynki to okazja do wspólnej zabawy i pokazania jak dobrze i wesoło mogą ze sobą spędzać czas.  W grupie Smerfów i Elfów rozpoczęliśmy  świętowanie od zabaw z sercami w roli głównej. Były to zabawy dydaktyczne, plastyczne, ruchowe i integracyjne.
logo_mgok

13
lutego
2019

KONCERT MUZYKÓW Z FILHARMONII

miniatura_koncert-muzykw-z-filharmonii
W naszym przedszkolu  kolejny już raz  odbył sie koncert Filharmonii Jeleniogórskiej. Obcowanie z żywą muzyką dostarcza dzieciom nie tylko dużo wrażeń i przeżyć estetycznych ale również wzbogaca ich wiedzę na temat instrumentów muzycznych, rodzajów  muzyki i tańców w Polsce i na świecie.
logo_mgok

29
stycznia
2019

BEZPIECZNE FERIE

miniatura_bezpieczne-ferie
W  dniu 25 stycznia dzieci z naszego przedszkola  uczestniczyły w spotkaniu profilaktyczno - edukacyjnym z udziałem przedstawiciela Komendy Policji w Lubawce. Spotkanie zorganizowała pani dyrektor Bożena Zachara, a jego tematem było Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych.
logo_mgok

24
stycznia
2019

BAL KARNAWAŁOWY

miniatura_bal-karnawaowy
Dzisiaj 24 stycznia w naszym przedszkolu odbył się Bal karnawałowy dla dzieci. Zaraz po śniadaniu kolorowe, bajkowe postacie zaczęły pojawiać się na  sali. Były wśród nich: księżniczki, motylki, królewny, policjanci, piraci, strażacy, kowboje i wiele innych ciekawych postaci.  Do wesołej zabawy, przy skocznej i rytmicznej muzyce zachęcały super Minionki.
logo_mgok

23
stycznia
2019

ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA

miniatura_wito-babci-i-dziadka
Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a  powodem takiej atmosfery jest  obchodzony  w grupach Smerfy Elfy i Krasnale  Dzień Babci i Dziadka. Mimo niskiej temperatury jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na  twarzach wszystkich.  22 stycznia przybyli nasi kochani dziadkowie .
logo_mgok

21
stycznia
2019

UROCZYSTOŚĆ DNIA BABCI I DZIADKA W GRUPIE SKRZATY

miniatura_uroczysto-dnia-babci-i-dziadka-w-grupie-skrzaty
A za te nasze niektóre braki proszę wybaczyć -my jesteśmy przedszkolaki. Te słowa można było usłyszeć podczas uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka w  grupie Skrzaty które odbyły się w dniu dzisiejszym. Dzieci przygotowały specjalny dla nich program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.
logo_mgok

15
stycznia
2019

WOŚP 2019

miniatura_wop-2019
W trakcie niedzielnego 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, prócz wielu artystycznych występów zaprezentowały się dzieci z naszego przedszkola, grupa Elfy pod opieką p.Joanny Ptak .

Przeglądaj aktualności