`

Aktualności z Przedszkole w Chełmsku Śląskim

logo_mgok

15
czerwca
2018

OGŁOSZENIE

miniatura_ogoszenie
OGŁOSZENIE!!! INFORMUJEMY ŻE NASZE PRZEDSZKOLE W MIESIĄCU LIPCU JEST NIECZYNNE. ZAPRASZAMY OD 1 SIERPNIA 2018 R.
logo_mgok

01
czerwca
2018

I PIKINIK RODZINNY 2018

miniatura_i-pikinik-rodzinny-2018
PIKNIK RODZINNY 2018 1 czerwca 2018 roku. ogród przedszkolny tętnił życiem, a czerwcowe słoneczko już od rana witało przedszkolaki z całymi rodzinami.   Wszystkie grupy przygotowały występy artystyczne dla swoich Rodziców -nawiązując tym samym do Dnia Mamy i Taty.
logo_mgok

30
maja
2018

WYCIECZKA SKRZATÓW

miniatura_wycieczka-skrzatw
W piątek najmłodsze przedszkolaki z naszego przedszkola udały się na wycieczkę do schroniska dla zwierząt w Wałbrzychu, gdzie obdarowały zwierzęta różnorodnymi  upominkami w postaci suchej karmy oraz karmą w puszkach, które dzieci systematycznie przynosiły do naszego przedszkola. Dzieci poznały warunki życia zwierząt w schronisku.
logo_mgok

29
maja
2018

KONCERT FILHARMONII

miniatura_koncert-filharmonii
Dnia 28 maja 2018 roku po raz ostatni w tym roku szkolnym odwiedzili nas muzycy z Filharmonii Jeleniogórskiej . Dzieci podczas koncertu zostały wprowadzone w klimat muzyki rosyjskiej i miały okazję poznać nowe instrumenty smyczkowe.
logo_mgok

29
maja
2018

I PIKNIK RODZINNY 2018

miniatura_i-piknik-rodzinny-2018
PIKNIK RODZINNY DNIA 1 CZERWCA 2018 ROKU O GODZINIE 9:30 W PRZEDSZKOLU ODBĘDZIE SIĘ PIKNIK RODZINNY, NA KTÓRY ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY RODZICÓW, ORAZ DZIADKÓW NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW !!!
logo_mgok

23
maja
2018

DZIEŃ BIBLIOTEKARZA I BIBLIOTEKI

miniatura_dzie-bibliotekarza-i-biblioteki
Z okazji Dnia bibliotekarza i biblioteki grupa Elfy odwiedziła bibliotekę szkolną ZSP im Tkaczy Chełmskich. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem przyglądały się książkom znajdującym się na półkach, a szczególnie książeczkom dla dzieci, które  z chęcią oglądały. Pani bibliotekarka opowiedziała o bibliotece i o zbiorach znajdujących się na półkach.
logo_mgok

23
maja
2018

PRZYSTANEK AZJA

miniatura_przystanek-azja
Dnia 22 maja 2018  nasze przedszkole odwiedził  Miś Panda. Dzieci poprzez super zabawę z misiem dowiedziały się różnych ciekawostek na temat życia pandy.
logo_mgok

17
maja
2018

DZIEŃ NIEZAPOMINAJKI

miniatura_dzie-niezapominajki
      Dzień Polskiej Niezapominajki   W tym roku już po raz drugi grupa Krasnale włączyła się w obchody święta przyrody, które zapoczątkował redaktor radiowej Jedynki Andrzej Zalewski.  Dzień Polskiej Niezapominajki obchodzone jest corocznie 15 maja , przypomina nie tylko o bogactwie i pięknie ojczystej przyrody, ale także o osobach, które kochamy.
logo_mgok

17
maja
2018

SPRINTEM DO MARATONU

miniatura_sprintem-do-maratonu
Sprintem do Maratonu Na IV Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków 2017 Sprintem do Maratonu wybrałam słoneczny poniedziałek  14 maja 2018 r. Już rano nasze Panie kucharki przygotowały śniadanie jak przystało na posiłek dla  maratończyka. Sprawdziłyśmy czy wszyscy uczestnicy mają odpowiedni strój i  na stadion sportowy wyruszyliśmy.

Przeglądaj aktualności