czerwca

I PIKINIK RODZINNY 2018

miniatura_i-pikinik-rodzinny-2018
PIKNIK RODZINNY 2018 1 czerwca 2018 roku. ogród przedszkolny tętnił życiem, a czerwcowe słoneczko już od rana witało przedszkolaki z całymi rodzinami.   Wszystkie grupy przygotowały występy artystyczne dla swoich Rodziców -nawiązując tym samym do Dnia Mamy i Taty.

WYCIECZKA SKRZATÓW

miniatura_wycieczka-skrzatw
W piątek najmłodsze przedszkolaki z naszego przedszkola udały się na wycieczkę do schroniska dla zwierząt w Wałbrzychu, gdzie obdarowały zwierzęta różnorodnymi  upominkami w postaci suchej karmy oraz karmą w puszkach, które dzieci systematycznie przynosiły do naszego przedszkola. Dzieci poznały warunki życia zwierząt w schronisku.

KONCERT FILHARMONII

miniatura_koncert-filharmonii
Dnia 28 maja 2018 roku po raz ostatni w tym roku szkolnym odwiedzili nas muzycy z Filharmonii Jeleniogórskiej . Dzieci podczas koncertu zostały wprowadzone w klimat muzyki rosyjskiej i miały okazję poznać nowe instrumenty smyczkowe.

I PIKNIK RODZINNY 2018

miniatura_i-piknik-rodzinny-2018
PIKNIK RODZINNY DNIA 1 CZERWCA 2018 ROKU O GODZINIE 9:30 W PRZEDSZKOLU ODBĘDZIE SIĘ PIKNIK RODZINNY, NA KTÓRY ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY RODZICÓW, ORAZ DZIADKÓW NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW !!!

DZIEŃ BIBLIOTEKARZA I BIBLIOTEKI

miniatura_dzie-bibliotekarza-i-biblioteki
Z okazji Dnia bibliotekarza i biblioteki grupa Elfy odwiedziła bibliotekę szkolną ZSP im Tkaczy Chełmskich. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem przyglądały się książkom znajdującym się na półkach, a szczególnie książeczkom dla dzieci, które  z chęcią oglądały. Pani bibliotekarka opowiedziała o bibliotece i o zbiorach znajdujących się na półkach.

PRZYSTANEK AZJA

miniatura_przystanek-azja
Dnia 22 maja 2018  nasze przedszkole odwiedził  Miś Panda. Dzieci poprzez super zabawę z misiem dowiedziały się różnych ciekawostek na temat życia pandy.

DZIEŃ NIEZAPOMINAJKI

miniatura_dzie-niezapominajki
      Dzień Polskiej Niezapominajki   W tym roku już po raz drugi grupa Krasnale włączyła się w obchody święta przyrody, które zapoczątkował redaktor radiowej Jedynki Andrzej Zalewski.  Dzień Polskiej Niezapominajki obchodzone jest corocznie 15 maja , przypomina nie tylko o bogactwie i pięknie ojczystej przyrody, ale także o osobach, które kochamy.

SPRINTEM DO MARATONU

miniatura_sprintem-do-maratonu
Sprintem do Maratonu Na IV Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków 2017 Sprintem do Maratonu wybrałam słoneczny poniedziałek  14 maja 2018 r. Już rano nasze Panie kucharki przygotowały śniadanie jak przystało na posiłek dla  maratończyka. Sprawdziłyśmy czy wszyscy uczestnicy mają odpowiedni strój i  na stadion sportowy wyruszyliśmy.

SPOTKANIE Z MAGIĄ

miniatura_spotkanie-z-magi
Magik przedstawił widowisko kombinacji sztuki iluzji połączone z muzyką i werbalnym humorem. Za pomocą magicznej różdżki i zaklęcia dzieci wraz z czarodziejem przeniosły się do krainy magii i czarów. Dialog z morałem, kolorowe rekwizyty, dużo wspólnego czarowania , to wszystko sprawiło, że spotkanie z czarodziejem było niezapomnianym przeżyciem.

MARSZ DLA POLSKI

miniatura_marsz-dla-polski
Wszystkie dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w patriotycznej paradzie majowej wraz z uczniami naszej szkoły. Ubrane w barwy patriotyczne zaprezentowały się przed komisją, która nagrodziła dzieci smakołykami. Grupa Skrzaty otrzymała dyplom, a Smerfy wyróżnienie.

kwietnia

DZIEŃ ZIEMI

miniatura_dzie-ziemi
Przedstawienie "Tylko jedna Ziemię mamy" w wykonaniu dzieci 3 i 4 letnich z grup SKRZATY i ELFY było podsumowaniem tygodnia o ekologii w naszym przedszkolu. Dzieci zostały zapoznanie z kodeksem Małego Ekologa i obiecał, że na miarę swoich możliwości będą dbały o naszą planetę.

kwietnia

miniatura_ogoszenie
OGŁOSZENIE LISTY DZIECI PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2018\19 ZNAJDUJĄ SIĘ W PRZEDSZKOLU