września

SPOTKANIE Z POLICJANTKĄ

miniatura_spotkanie-z-policjantk
Już po raz kolejny do naszego przedszkola przyjechała przedstawicielka  KMP w Lubawce.   Przeprowadziła ona z dziećmi pogadankę na temat zasad bezpiecznego poruszania się po drogach rowerami i pieszo. Policjantka  w bardzo ciekawy sposób przedstawił  zagrożenia mogące  wystąpić w ruchu drogowym. Zwróciła uwagę na  wszystkie niebezpieczeństwa czyhające na drodze podczas drogi do przedszkola.

września

ZAJĘCIA ADAPTACYJNE

miniatura_zajcia-adaptacyjne
W naszym przedszkolu co roku są organizowane zajęcia adaptacyjne dla najmłodszej grupy dzieci z udziałem ich rodziców czyli 3 latków. W tym roku zajęcia przygotowały Panie, które na co dzień będą opiekowały się tą grupą tj. : Małgorzata Wójcik oraz Teresa Stochmal. O godzinie 9.00 pojawili się nasi mili mali goście z rodzicami oraz dziadkami.

sierpnia

OGŁOSZENIE NA ROK SZKOLNY 2018/19

miniatura_ogoszenie-na-rok-szkolny-2018-19
OGŁOSZENIE !!! NOWY  ROK  SZKOLNY 2018/19 Zebranie organizacyjne Rodziców  odbędzie się dnia03.09.2018r. w poniedziałek o godzinie 16.00 na stołówce szkolnej, po zebraniu ogólnym odbędą się zebrania w grupach. Od 03.09.2018r.

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

miniatura_spotkanie-z-policjantem
Zbliża się okres wakacji, dlatego do naszego przedszkola zaprosiliśmy pana policjanta ,który przybliżył przedszkolakom:     - zasady bezpiecznego poruszania się po drodze i właściwego przechodzenia przez drogę, -zasady ograniczonego zaufania do obcych, - jak rozważnie korzystać z kąpieliska, -jak bezpiecznie bawić się na placu zabaw, Zatem czekają nas na

POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA

miniatura_poegnanie-przedszkola
Wczoraj 22.06.2018 r.  w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2017/2018 . Dzieci zaprezentowały wiersze i pierwsze  piosenki . Występ  został nagrodzony brawami zaproszonych gości ,rodziców , koleżanek i kolegów z grup młodszych.

WYCIECZKA KRASNALI

miniatura_wycieczka-krasnali
Dnia 20.06.2017 r. dzieci z grupy Krasnale były na wycieczce w Kinderplanecie w Wałbrzychu, gdzie  wspaniale się bawili. Po drodze do Sali zabaw odwiedziły Schronisko dla  zwierząt w którym zostawili zebraną karmę , koce i łakocie . Dzieci poznały  warunki życia zwierząt i dlaczego się w nim znalazły.

CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

miniatura_caa-polska-czyta-dzieciom
W dniach 2 - 10 czerwca 2018 r. w Przedszkolu Publicznym im. Tkaczy Chełmskich odbył się  XVII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom  pod hasłem  CZYTANIE ŁĄCZY.

miniatura_ogoszenie
OGŁOSZENIE!!! INFORMUJEMY ŻE NASZE PRZEDSZKOLE W MIESIĄCU LIPCU JEST NIECZYNNE. ZAPRASZAMY OD 1 SIERPNIA 2018 R.