ŚWIĘTA TUŻ TUŻ...

miniatura_wita-tu-tu
Boże Narodzenie tuż, tuż...  Grupa 4-latków wraz z rodzicami przygotowywały się do Świąt Bożego Narodzenia. Rodzice i dzieci z zapałem wykonywali piękne ozdoby wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Rodzice, bez żadnego skrępowania uczestniczyli we wspólnej zabawie z dziećmi.

WYCIECZKA DO KINA

miniatura_wycieczka-do-kina
Dnia 10 grudnia grupy : Smerfy i Skrzaty wybrały się do kina Cinema City w Wałbrzychu. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków były potwierdzeniem, iż bajka bardzo się podobała. Wyjazdy edukacyjne to możliwość obserwacji, zdobywania informacji, które są podstawą trwalszej i bogatszej wiedzy.

SZKOLENIE Z PIERWSZEJ POMOCY

miniatura_szkolenie-z-pierwszej-pomocy
Dnia 5 grudnia odbyło się szkolenie z udzielania pierwszej pomocy. Nauczyciele przedszkola oraz wszyscy pracownicy ZSP , pod okiem specjalistów z pogotowia z Jeleniej Gory mięli okazję  poznać w praktyce zasady udzielania pierwszej pomocy. Przedstawiono również najnowsze sposoby postępowania w sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu człowieka.

ZABAWA Z MIKOŁAJEM

miniatura_zabawa-z-mikoajem
Dzisiaj 6 grudnia 2018 roku nasze przedszkole odwiedził św. Mikołaj. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Św. Mikołaj został gorąco zaproszony przez dzieci do zabawy, tańca i śpiewu. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty zakupione przez Radę Rodziców. Dzieci z ogromną radością zaprosiły św.

ZABAWA ANDRZEJKOWA

miniatura_zabawa-andrzejkowa
Dzisiaj nasze Przedszkolaki z grupy Elfy i Smerfy przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Dzieci mogły poznać swoją przyszłość :tą bliską- co dostanę od Gwiazdora? i tą daleką- kim będę w przyszłości?. Wśród atmosfery tańca i zabawy znalazł się również czas na słodki poczęstunek.

BAL ZAWODÓW W GRUPIE SKRZATY

miniatura_bal-zawodw-w-grupie-skrzaty
Bal Zawodów  w grupie Skrzaty Dzisiaj grupa Skrzaty bawiła się na Balu Zawodów  połączonym z rożnymi wróżbami andrzejkowymi nawiązującymi do wachlarza profesji zawodowej, by już od najmłodszych lat rozbudzały w sobie pasję do poznawania wybranego zawodu.

TEATRZYK "KRUSZYNKA"

miniatura_teatrzyk-kruszynka
Dnia 28 listopada gościliśmy w naszym przedszkolu Teatr Pinokio z Nowego Sącza z przedstawieniem Kruszynka. Kukiełki i wspaniali aktorzy przenieśli dzieci w świat fantazji.

AKCJA "POLAK Z SERCEM"

miniatura_akcja-polak-z-sercem
Projekt "Polak z sercem" to ogólnopolska akcja na rzecz rodaków na Wschodzie. W dniach od 11 do 25 listopada odbyła się w naszym przedszkolu zbiórka żywności z długim terminem ważności, środków czystości, gier planszowych i środków pieniężnych. Zebrane dary zostaną przekazane rodakom mieszkającym na Ukrainie i Białorusi. Dziękujemy wszystkim , którzy włączyli się w tą akcję.

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

miniatura_wito-pluszowego-misia
Dzisiaj wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. W naszym przedszkolu obchodzenie tego święta to już tradycja.