`

Aktualności z Przedszkole w Chełmsku Śląskim

logo_mgok

30
kwietnia
2018

OGŁOSZENIE

miniatura_ogoszenie
OGŁOSZENIE LISTY DZIECI PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2018\19 ZNAJDUJĄ SIĘ W PRZEDSZKOLU
logo_mgok

19
kwietnia
2018

WYCIECZKA SMERFÓW DO KINA

miniatura_wycieczka-smerfw-do-kina
Smerfy wybrały się na wycieczkę do kina Cinemacity w Wałbrzychu na bajkę Piotruś Królik. Wyjazdy edukacyjne to możliwość obserwacji, zdobywania informacji, które są podstawą trwalszej i bogatszej wiedzy. To nie tylko nabywanie umiejętności uczestniczenia w seansach filmowych, ale również wdrażanie do właściwych zachowań podczas pobytu w kinie.
logo_mgok

19
kwietnia
2018

TEATRZYK KOPCIUSZEK

miniatura_teatrzyk-kopciuszek
O tym czy Smerfy są dobrymi aktorami mogli się  przekonać rodzice,wszystkie przedszkolaki oraz zaproszeni goście: Dyrektor Waldemar Szwalec, Dyrektor Bożena Zachara oraz gość gówny Pani Burmistrz Ewa Kocemba.  Dzieci z grupy Smerfy zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie, taneczne i muzyczne w przedstawieniu pt. Kopciuszek.
logo_mgok

19
kwietnia
2018

SPOTKANIE Z MUZYKĄ

miniatura_spotkanie-z-muzyk
W   naszym przedszkolu odbyło się, kolejne spotkanie z muzykami z Filharmonii. Dzieci, zostały zapoznane z instrumentami muzycznymi i poznały  określenia : solo, duo, trio, orkiestra. Istotnym elementem spotkania było również słuchanie utworów muzyki zarówno poważnej jak i rozrywkowej, podczas których dzieci przenosiły się w świat wyobraźni muzycznej i dźwięków.
logo_mgok

30
marca
2018

WIELKANOCNE ZABAWY

miniatura_wielkanocne-zabawy
Tuż przed Świętami Wielkanocnymi w naszym przedszkolu dzieci z wszystkich grup z pomocą swoich wychowawczyń w radosny sposób poznawały tradycje i zwyczaje Wielkanocne. Dzieci wykonywały  koszyczki ,zdobiły pisanki , wydmuszki, a na koniec wzięły udział w turnieju "Wielkanocy Hokej".
logo_mgok

21
marca
2018

1 DZIEŃ WIOSNY

miniatura_1-dzie-wiosny
Pierwszy DZIEŃ WIOSNY w naszym przedszkolu był niezwykle wesoły i kolorowy. Każda grupa przygotowała swoją Marzannę - symbol zimy. Swoje świętowanie przedszkolaki rozpoczęły od wiosennych zabaw, następnie barwnym , wesołym korowodem, przeszli sąsiadującymi z przedszkolem ulicami by powitać wiosnę.
logo_mgok

20
marca
2018

EUFORIA WIOSENNA - TEATRZYK

miniatura_euforia-wiosenna-teatrzyk
20.03.2018 r. do naszej placówki zawitali artyści Agencji Artystycznej KANON z Krakowa. Dzieci miały okazję obejrzeć teatrzyk pt:"Wiosenna euforia".
logo_mgok

15
marca
2018

INTEGRACJA SENSORYCZNA W PRZEDSZKOLU

miniatura_integracja-sensoryczna-w-przedszkolu
 Integracja sensoryczna w przedszkolu   Funkcjonowanie poszczególnych zmysłów człowieka jest ze sobą ściśle powiązane, wzajemne oddziaływanie na siebie zmysłów oraz proces integracji wrażeń sensorycznych są bardzo złożone i niezbędne, by dziecko prawidłowo interpretowało rzeczywistość i reagowało na nią.

Przeglądaj aktualności