`

Aktualności z Przedszkole w Chełmsku Śląskim

logo_mgok

29
maja
2018

I PIKNIK RODZINNY 2018

miniatura_i-piknik-rodzinny-2018
PIKNIK RODZINNY DNIA 1 CZERWCA 2018 ROKU O GODZINIE 9:30 W PRZEDSZKOLU ODBĘDZIE SIĘ PIKNIK RODZINNY, NA KTÓRY ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY RODZICÓW, ORAZ DZIADKÓW NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW !!!
logo_mgok

23
maja
2018

DZIEŃ BIBLIOTEKARZA I BIBLIOTEKI

miniatura_dzie-bibliotekarza-i-biblioteki
Z okazji Dnia bibliotekarza i biblioteki grupa Elfy odwiedziła bibliotekę szkolną ZSP im Tkaczy Chełmskich. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem przyglądały się książkom znajdującym się na półkach, a szczególnie książeczkom dla dzieci, które  z chęcią oglądały. Pani bibliotekarka opowiedziała o bibliotece i o zbiorach znajdujących się na półkach.
logo_mgok

23
maja
2018

PRZYSTANEK AZJA

miniatura_przystanek-azja
Dnia 22 maja 2018  nasze przedszkole odwiedził  Miś Panda. Dzieci poprzez super zabawę z misiem dowiedziały się różnych ciekawostek na temat życia pandy.
logo_mgok

17
maja
2018

DZIEŃ NIEZAPOMINAJKI

miniatura_dzie-niezapominajki
      Dzień Polskiej Niezapominajki   W tym roku już po raz drugi grupa Krasnale włączyła się w obchody święta przyrody, które zapoczątkował redaktor radiowej Jedynki Andrzej Zalewski.  Dzień Polskiej Niezapominajki obchodzone jest corocznie 15 maja , przypomina nie tylko o bogactwie i pięknie ojczystej przyrody, ale także o osobach, które kochamy.
logo_mgok

17
maja
2018

SPRINTEM DO MARATONU

miniatura_sprintem-do-maratonu
Sprintem do Maratonu Na IV Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków 2017 Sprintem do Maratonu wybrałam słoneczny poniedziałek  14 maja 2018 r. Już rano nasze Panie kucharki przygotowały śniadanie jak przystało na posiłek dla  maratończyka. Sprawdziłyśmy czy wszyscy uczestnicy mają odpowiedni strój i  na stadion sportowy wyruszyliśmy.
logo_mgok

09
maja
2018

SPOTKANIE Z MAGIĄ

miniatura_spotkanie-z-magi
Magik przedstawił widowisko kombinacji sztuki iluzji połączone z muzyką i werbalnym humorem. Za pomocą magicznej różdżki i zaklęcia dzieci wraz z czarodziejem przeniosły się do krainy magii i czarów. Dialog z morałem, kolorowe rekwizyty, dużo wspólnego czarowania , to wszystko sprawiło, że spotkanie z czarodziejem było niezapomnianym przeżyciem.
logo_mgok

08
maja
2018

MARSZ DLA POLSKI

miniatura_marsz-dla-polski
Wszystkie dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w patriotycznej paradzie majowej wraz z uczniami naszej szkoły. Ubrane w barwy patriotyczne zaprezentowały się przed komisją, która nagrodziła dzieci smakołykami. Grupa Skrzaty otrzymała dyplom, a Smerfy wyróżnienie.
logo_mgok

30
kwietnia
2018

DZIEŃ ZIEMI

miniatura_dzie-ziemi
Przedstawienie "Tylko jedna Ziemię mamy" w wykonaniu dzieci 3 i 4 letnich z grup SKRZATY i ELFY było podsumowaniem tygodnia o ekologii w naszym przedszkolu. Dzieci zostały zapoznanie z kodeksem Małego Ekologa i obiecał, że na miarę swoich możliwości będą dbały o naszą planetę.
logo_mgok

30
kwietnia
2018

OGŁOSZENIE

miniatura_ogoszenie
OGŁOSZENIE LISTY DZIECI PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2018\19 ZNAJDUJĄ SIĘ W PRZEDSZKOLU
logo_mgok

19
kwietnia
2018

WYCIECZKA SMERFÓW DO KINA

miniatura_wycieczka-smerfw-do-kina
Smerfy wybrały się na wycieczkę do kina Cinemacity w Wałbrzychu na bajkę Piotruś Królik. Wyjazdy edukacyjne to możliwość obserwacji, zdobywania informacji, które są podstawą trwalszej i bogatszej wiedzy. To nie tylko nabywanie umiejętności uczestniczenia w seansach filmowych, ale również wdrażanie do właściwych zachowań podczas pobytu w kinie.
logo_mgok

19
kwietnia
2018

TEATRZYK KOPCIUSZEK

miniatura_teatrzyk-kopciuszek
O tym czy Smerfy są dobrymi aktorami mogli się  przekonać rodzice,wszystkie przedszkolaki oraz zaproszeni goście: Dyrektor Waldemar Szwalec, Dyrektor Bożena Zachara oraz gość gówny Pani Burmistrz Ewa Kocemba.  Dzieci z grupy Smerfy zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie, taneczne i muzyczne w przedstawieniu pt. Kopciuszek.
logo_mgok

19
kwietnia
2018

SPOTKANIE Z MUZYKĄ

miniatura_spotkanie-z-muzyk
W   naszym przedszkolu odbyło się, kolejne spotkanie z muzykami z Filharmonii. Dzieci, zostały zapoznane z instrumentami muzycznymi i poznały  określenia : solo, duo, trio, orkiestra. Istotnym elementem spotkania było również słuchanie utworów muzyki zarówno poważnej jak i rozrywkowej, podczas których dzieci przenosiły się w świat wyobraźni muzycznej i dźwięków.

Przeglądaj aktualności