`

Aktualności z Przedszkole w Chełmsku Śląskim

logo_mgok

27
czerwca
2018

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

miniatura_spotkanie-z-policjantem
Zbliża się okres wakacji, dlatego do naszego przedszkola zaprosiliśmy pana policjanta ,który przybliżył przedszkolakom:     - zasady bezpiecznego poruszania się po drodze i właściwego przechodzenia przez drogę, -zasady ograniczonego zaufania do obcych, - jak rozważnie korzystać z kąpieliska, -jak bezpiecznie bawić się na placu zabaw, Zatem czekają nas na
logo_mgok

23
czerwca
2018

POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA

miniatura_poegnanie-przedszkola
Wczoraj 22.06.2018 r.  w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2017/2018 . Dzieci zaprezentowały wiersze i pierwsze  piosenki . Występ  został nagrodzony brawami zaproszonych gości ,rodziców , koleżanek i kolegów z grup młodszych.
logo_mgok

21
czerwca
2018

WYCIECZKA KRASNALI

miniatura_wycieczka-krasnali
Dnia 20.06.2017 r. dzieci z grupy Krasnale były na wycieczce w Kinderplanecie w Wałbrzychu, gdzie  wspaniale się bawili. Po drodze do Sali zabaw odwiedziły Schronisko dla  zwierząt w którym zostawili zebraną karmę , koce i łakocie . Dzieci poznały  warunki życia zwierząt i dlaczego się w nim znalazły.
logo_mgok

16
czerwca
2018

CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

miniatura_caa-polska-czyta-dzieciom
W dniach 2 - 10 czerwca 2018 r. w Przedszkolu Publicznym im. Tkaczy Chełmskich odbył się  XVII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom  pod hasłem  CZYTANIE ŁĄCZY.
logo_mgok

15
czerwca
2018

OGŁOSZENIE

miniatura_ogoszenie
OGŁOSZENIE!!! INFORMUJEMY ŻE NASZE PRZEDSZKOLE W MIESIĄCU LIPCU JEST NIECZYNNE. ZAPRASZAMY OD 1 SIERPNIA 2018 R.
logo_mgok

01
czerwca
2018

I PIKINIK RODZINNY 2018

miniatura_i-pikinik-rodzinny-2018
PIKNIK RODZINNY 2018 1 czerwca 2018 roku. ogród przedszkolny tętnił życiem, a czerwcowe słoneczko już od rana witało przedszkolaki z całymi rodzinami.   Wszystkie grupy przygotowały występy artystyczne dla swoich Rodziców -nawiązując tym samym do Dnia Mamy i Taty.
logo_mgok

30
maja
2018

WYCIECZKA SKRZATÓW

miniatura_wycieczka-skrzatw
W piątek najmłodsze przedszkolaki z naszego przedszkola udały się na wycieczkę do schroniska dla zwierząt w Wałbrzychu, gdzie obdarowały zwierzęta różnorodnymi  upominkami w postaci suchej karmy oraz karmą w puszkach, które dzieci systematycznie przynosiły do naszego przedszkola. Dzieci poznały warunki życia zwierząt w schronisku.
logo_mgok

29
maja
2018

KONCERT FILHARMONII

miniatura_koncert-filharmonii
Dnia 28 maja 2018 roku po raz ostatni w tym roku szkolnym odwiedzili nas muzycy z Filharmonii Jeleniogórskiej . Dzieci podczas koncertu zostały wprowadzone w klimat muzyki rosyjskiej i miały okazję poznać nowe instrumenty smyczkowe.

Przeglądaj aktualności