SPRINTEM DO MARATONU

Sprintem do Maratonu

Na IV Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków 2017 Sprintem do Maratonu wybrałam słoneczny poniedziałek  14 maja 2018 r. Już rano nasze Panie kucharki przygotowały śniadanie jak przystało na posiłek dla  maratończyka. Sprawdziłyśmy czy wszyscy uczestnicy mają odpowiedni strój i  na stadion sportowy wyruszyliśmy. Tam numerki startowe dostaliśmy do bluzeczek bezpiecznie poprzypinaliśmy  Pani Gosia rozgrzewkę przeprowadziła  i na starcie  grupy przedszkolne ustawiła : Elfy, Skrzaty, Smerfy, oraz Krasnale.  Wychowawczynie  i rodzice też startowali po kolei metę przekraczali. Wszyscy uczestnicy metę przekroczyli a za tym bieg ukończyli. Kilka wdechów i wydechów oraz  pamiątkowych fotek .Gratulacje złożyliśmy  ,nagrody ,medale , dyplomy z Dyrekcją rozdaliśmy i z uśmiechem do przedszkola na obiadek dumni wróciliśmy.