logo_urzad miasta

15
lutego
2019

ZABAWA WALENTYNKOWA

"Dzień Świętego Walentego To dzień dobry dla każdego! W tym dniu wszyscy to wyznają, że chcą kochać i kochają!?" Dla przedszkolaków Walentynki to okazja do wspólnej zabawy i pokazania jak dobrze i wesoło mogą ze sobą spędzać czas.  W grupie Smerfów i Elfów rozpoczęliśmy  świętowanie od zabaw z sercami w roli głównej. Były to zabawy dydaktyczne, plastyczne, ruchowe i integracyjne.
logo_urzad miasta

13
lutego
2019

KONCERT MUZYKÓW Z FILHARMONII

W naszym przedszkolu  kolejny już raz  odbył sie koncert Filharmonii Jeleniogórskiej. Obcowanie z żywą muzyką dostarcza dzieciom nie tylko dużo wrażeń i przeżyć estetycznych ale również wzbogaca ich wiedzę na temat instrumentów muzycznych, rodzajów  muzyki i tańców w Polsce i na świecie.
logo_urzad miasta

29
stycznia
2019

BEZPIECZNE FERIE

W  dniu 25 stycznia dzieci z naszego przedszkola  uczestniczyły w spotkaniu profilaktyczno - edukacyjnym z udziałem przedstawiciela Komendy Policji w Lubawce. Spotkanie zorganizowała pani dyrektor Bożena Zachara, a jego tematem było Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych.
logo_urzad miasta

24
stycznia
2019

BAL KARNAWAŁOWY

Dzisiaj 24 stycznia w naszym przedszkolu odbył się Bal karnawałowy dla dzieci. Zaraz po śniadaniu kolorowe, bajkowe postacie zaczęły pojawiać się na  sali. Były wśród nich: księżniczki, motylki, królewny, policjanci, piraci, strażacy, kowboje i wiele innych ciekawych postaci.  Do wesołej zabawy, przy skocznej i rytmicznej muzyce zachęcały super Minionki.
logo_urzad miasta

23
stycznia
2019

ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA

Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a  powodem takiej atmosfery jest  obchodzony  w grupach Smerfy Elfy i Krasnale  Dzień Babci i Dziadka. Mimo niskiej temperatury jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na  twarzach wszystkich.  22 stycznia przybyli nasi kochani dziadkowie .
logo_urzad miasta

21
stycznia
2019

UROCZYSTOŚĆ DNIA BABCI I DZIADKA W GRUPIE SKRZATY

A za te nasze niektóre braki proszę wybaczyć -my jesteśmy przedszkolaki. Te słowa można było usłyszeć podczas uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka w  grupie Skrzaty które odbyły się w dniu dzisiejszym. Dzieci przygotowały specjalny dla nich program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.
logo_urzad miasta

15
stycznia
2019

WOŚP 2019

W trakcie niedzielnego 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, prócz wielu artystycznych występów zaprezentowały się dzieci z naszego przedszkola, grupa Elfy pod opieką p.Joanny Ptak .

Przeglądaj aktualności