logo_urzad miasta

12
grudnia
2018

ŚWIĘTA TUŻ TUŻ...

Boże Narodzenie tuż, tuż...  Grupa 4-latków wraz z rodzicami przygotowywały się do Świąt Bożego Narodzenia. Rodzice i dzieci z zapałem wykonywali piękne ozdoby wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Rodzice, bez żadnego skrępowania uczestniczyli we wspólnej zabawie z dziećmi.
logo_urzad miasta

10
grudnia
2018

WYCIECZKA DO KINA

Dnia 10 grudnia grupy : Smerfy i Skrzaty wybrały się do kina Cinema City w Wałbrzychu. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków były potwierdzeniem, iż bajka bardzo się podobała. Wyjazdy edukacyjne to możliwość obserwacji, zdobywania informacji, które są podstawą trwalszej i bogatszej wiedzy.
logo_urzad miasta

10
grudnia
2018

SZKOLENIE Z PIERWSZEJ POMOCY

Dnia 5 grudnia odbyło się szkolenie z udzielania pierwszej pomocy. Nauczyciele przedszkola oraz wszyscy pracownicy ZSP , pod okiem specjalistów z pogotowia z Jeleniej Gory mięli okazję  poznać w praktyce zasady udzielania pierwszej pomocy. Przedstawiono również najnowsze sposoby postępowania w sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu człowieka.
logo_urzad miasta

06
grudnia
2018

ZABAWA Z MIKOŁAJEM

Dzisiaj 6 grudnia 2018 roku nasze przedszkole odwiedził św. Mikołaj. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Św. Mikołaj został gorąco zaproszony przez dzieci do zabawy, tańca i śpiewu. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty zakupione przez Radę Rodziców. Dzieci z ogromną radością zaprosiły św.
logo_urzad miasta

30
listopada
2018

ZABAWA ANDRZEJKOWA

Dzisiaj nasze Przedszkolaki z grupy Elfy i Smerfy przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Dzieci mogły poznać swoją przyszłość :tą bliską- co dostanę od Gwiazdora? i tą daleką- kim będę w przyszłości?. Wśród atmosfery tańca i zabawy znalazł się również czas na słodki poczęstunek.
logo_urzad miasta

30
listopada
2018

BAL ZAWODÓW W GRUPIE SKRZATY

Bal Zawodów  w grupie Skrzaty Dzisiaj grupa Skrzaty bawiła się na Balu Zawodów  połączonym z rożnymi wróżbami andrzejkowymi nawiązującymi do wachlarza profesji zawodowej, by już od najmłodszych lat rozbudzały w sobie pasję do poznawania wybranego zawodu.
logo_urzad miasta

29
listopada
2018

TEATRZYK "KRUSZYNKA"

Dnia 28 listopada gościliśmy w naszym przedszkolu Teatr Pinokio z Nowego Sącza z przedstawieniem Kruszynka. Kukiełki i wspaniali aktorzy przenieśli dzieci w świat fantazji.
logo_urzad miasta

26
listopada
2018

AKCJA "POLAK Z SERCEM"

Projekt "Polak z sercem" to ogólnopolska akcja na rzecz rodaków na Wschodzie. W dniach od 11 do 25 listopada odbyła się w naszym przedszkolu zbiórka żywności z długim terminem ważności, środków czystości, gier planszowych i środków pieniężnych. Zebrane dary zostaną przekazane rodakom mieszkającym na Ukrainie i Białorusi. Dziękujemy wszystkim , którzy włączyli się w tą akcję.
logo_urzad miasta

26
listopada
2018

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

Dzisiaj wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. W naszym przedszkolu obchodzenie tego święta to już tradycja.

Przeglądaj aktualności