logo_urzad miasta

19
października
2018

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Pasowanie na przedszkolaka W dniu dzisiejszym tj.19.10.2018r. w naszym przedszkolu odbyła się niezwykle miła uroczystość -  Pasowanie na Przedszkolaka. Najmłodsze przedszkolaki z grupy Krasnale zostały przyjęte do grona przedszkolaków we współudziale starszej grupy przedszkolnej Skrzaty.
logo_urzad miasta

18
października
2018

DZIEŃ LISTONOSZA

W czwartek , od rana dzieci wyczekiwały specjalnego gościa. Z okazji Dnia Listonosza nasze Przedszkola miała odwiedzić Pani listonosz. Przedszkolaki z zaciekawieniem przyglądały się Pani Listonosz oraz uważnie Jej słuchały. Nasz gość opowiadał dzieciom o codziennej pracy listonosza.
logo_urzad miasta

08
października
2018

TEATRZYK "JESIENNE PORZĄDKI"

Teatrzyk kukiełkowy "Jesienne porządki" Nasze przedszkolaki obejrzały przedstawienie kukiełkowe pt. Jesienne porządki. W ciepły i humorystyczny sposób dzieci dowiedziały się o niektórych zwyczajach leśnych zwierząt. Wszystkim bardzo podobała się ta jesienna opowieść, a artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami.
logo_urzad miasta

08
października
2018

PIŻAMA PARTY

W piątek w  grupie Smerfy i Elfy  odbyła  się impreza integracyjna Piżama Party. Tego dnia wszystkie dzieci przyszły do przedszkola z piżamami, aby rozpocząć niesamowitą przygodę. Panie zapewniły dzieciom wiele atrakcji m.in.:  pokaz mody , konkursy , zabawy przy muzyce.
logo_urzad miasta

30
września
2018

TEATRZYK JESIENNE PORZĄDKI

Dzisiaj tj.26 września 2018r.do naszego przedszkola zawitał teatr z bajką pt.: Jesienne porządki. Niedźwiadek, wiewiórka oraz lisiczka przygotowywali się na nadchodząca zimę. Pokazywali razem z naszymi przedszkolakami  jak robią jesienne porządki oraz jakie  gromadzą zapasy na zimę. Wszystkie dzieci bawiły się podczas oglądania bajki  bardzo wesoło co widać na zdjęciach.
logo_urzad miasta

25
września
2018

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20 września 2018r. grupa Elfy obchodziła swoje święto ? Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W tym dniu wszystkie dzieci dotarły do przedszkola z pięknym uśmiechem i dobrym humorem.
logo_urzad miasta

25
września
2018

II FESTYN PARAFIALNY

II Festyn Parafialny 23.09.2018 r. dzieci z grupy Smerfy wzięły udział w II Festynie parafialnym w naszej miejscowości. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie w przedstawieniu o Kopciuszku. Dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za obecność oraz gratulujemy pięknego występu.
logo_urzad miasta

13
września
2018

SPOTKANIE Z POLICJANTKĄ

Już po raz kolejny do naszego przedszkola przyjechała przedstawicielka  KMP w Lubawce.   Przeprowadziła ona z dziećmi pogadankę na temat zasad bezpiecznego poruszania się po drogach rowerami i pieszo. Policjantka  w bardzo ciekawy sposób przedstawił  zagrożenia mogące  wystąpić w ruchu drogowym. Zwróciła uwagę na  wszystkie niebezpieczeństwa czyhające na drodze podczas drogi do przedszkola.
logo_urzad miasta

10
września
2018

ZAJĘCIA ADAPTACYJNE

W naszym przedszkolu co roku są organizowane zajęcia adaptacyjne dla najmłodszej grupy dzieci z udziałem ich rodziców czyli 3 latków. W tym roku zajęcia przygotowały Panie, które na co dzień będą opiekowały się tą grupą tj. : Małgorzata Wójcik oraz Teresa Stochmal. O godzinie 9.00 pojawili się nasi mili mali goście z rodzicami oraz dziadkami.

Przeglądaj aktualności