TEATRZYK KOPCIUSZEK

O tym czy Smerfy są dobrymi aktorami mogli się  przekonać rodzice,wszystkie przedszkolaki oraz zaproszeni goście: Dyrektor Waldemar Szwalec, Dyrektor Bożena Zachara oraz gość gówny Pani Burmistrz Ewa Kocemba.  Dzieci z grupy Smerfy zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie, taneczne i muzyczne w przedstawieniu pt. Kopciuszek.  Gra małych aktorów, piękne stroje oraz dekoracje przyciągnęły uwagę wszystkich, którzy z dużym zainteresowaniem oglądali spektakl. Wytworzył się magiczny nastrój wśród przybyłych gości, którzy z wypiekami na twarzy śledzili losy Kopciuszka. Zabawne dialogi w wykonaniu dzieci, publiczność oklaskiwała długo i serdecznie.  Inscenizacja bajki będzie prezentowana także w  innych oddziałach przedszkolnych.