ZAJĘCIA OTWARTE W GRUPIE SMERFY

6 marca w grupie Smerfy odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Przedszkolaki z niecierpliwością oczekiwały wizyty rodziców, a podczas zajęć każdy starał się zaprezentować jak najlepiej. Mimo wielu obowiązków mamusie i tatusiowie licznie przybyli do naszego przedszkola, by towarzyszyć swoim pociechom. Zajęcia prowadziła wychowawczyni  Anna Grzybowska. Tematem przewodnim były zajęcia kulinarne, podczas których każdy zrobił przepyszną pizze. W czasie tych zajęć rodzice mieli możliwość obserwowania swoich pociech , ich aktywności, koncentracji uwagi oraz zasobu wiadomości i umiejętności. Dzieci chętnie i aktywnie uczestniczyły w proponowanych formach działalności, dając wyraz swojemu zainteresowaniu i zaangażowaniu w działanie. Wychowawczyni dziękuje wszystkim rodzicom za przybycie na zajęcia.