ZABAWA Z MIKOŁAJEM W PRZEDSZKOLU

Wreszcie nadszedł dzień, na który dzieci czekały  z utęsknieniem - do naszego przedszkola przybył św. Mikołaj! Emocji było mnóstwo ! Podczas spotkania z Mikołajem przedszkolaki  zaśpiewały Mikołajowi piosenki, wyrecytowały wierszyki. Po wspólnej zabawie Mikołaj obdarował wszystkich prezentami, po które dzieci podchodziły z radością. Te dzieci , które były  odważne, siadały  nawet na jego kolanach i pozowały do zdjęć. W tym dniu spotkała nas jeszcze jedna miła niespodzianka- odwiedziła nas Pani Burmistrz Ewa Kocemba, która z okazji Mikołajek wręczyła wszystkim dzieciom słodkie upominki. To był udany dzień !!!A kiedy pożegnaliśmy Mikołaja na twarzach dzieci jeszcze przez długo gościł uśmiech i szczęście.