"SPOTKANIE BAJEK "

Organizatorem przedstawienia była nauczycielka edukacji przedszkolnej Pani Anna Sirota.  Całe przedstawienie było przygotowane bardzo profesjonalnie. Kostiumy, scenografia, a zwłaszcza gra aktorska wzbudziły wśród najmłodszej publiczności duży podziw. Dzieci były bardzo dumne ze swoich rodziców-aktorów, którzy bardzo dobrze odgrywali swoje role i włożyli całe swoje serca w ciężką pracę, przygotowania i próby do przedstawienia,  dając tym samym w końcowym efekcie ogromną radość najmłodszym widzom. Dzieci były zachwycone, a na ich twarzach pojawiał się nie tylko uśmiech, ale zachwyt i przejęcie. Nie mogą się już doczekać kolejnych przedstawień. Na  zakończenie rodzice obdarowali wszystkie dzieci słodkościami.