KONCERT WIOSENNY

Dnia 15 kwietnia 2016 r w Zespole Szkół Publicznych im. Tkaczy Chełmskich w Chełmsku Śląskim odbył się Wiosenny Koncert na rzecz akcji Pola Nadziei. Przedszkolaki z wszystkich czterech grup, wystąpiły z wierszami, piosenkami i tańcami. Publiczność - rodzice i uczniowie klas 1 -3 z naszej szkoły nagradzały małych artystów gromkimi brawami. Przed koncertem nasi mali wolontariusze zbierali pieniążki na rzecz fundacji "Pomóż Im" Onkologia i Hospicjum dla dzieci. Akcja rozpoczęła się już jesienią gdy zasadziliśmy cebulki żonkili (które są symbolami akcji), w grudniu wysłaliśmy kartki świąteczne na kiermasz, a teraz podczas koncertu zrobiliśmy "Żonkilową kwestę". To początek, ale na pewno nie koniec naszej pomocy chorym dzieciom.