WARSZTATY "LAS W SŁOIKU"

W dniu 10.03 w naszym przedszkolu dzieci z grupy Skrzaty wzięły udział w warsztatach "Las w słoiku". W czasie zajęć młody warsztatowicz rozwijał swoje zdolności manualne, w przyjemny sposób poznał i zgłębił zasady funkcjonowania roślin w przyrodzie, dowiedział się w jaki sposób pielęgnować rośliny domowe oraz wykonał samodzielnie według wskazówek dziecięcy las w słoiku, który oczywiście dumnie zagościl w domu! Nasz las w słoiku i nasze warsztaty dla dzieci to czysta frajda a przy tym nauka!
Te cudowne zajęcia przeprowadziła jedna z mam naszych Skrzatów- Pani Asia. Zaraziła wszystkich dookoła swoją pozytywną energią, roztaczając atmosferę kreatywności i nawet najmniej zainteresowanego dzieciaka potrafiła zarazić pasją do ogrodnictwa.
Wiecznie uśmiechnięta, zawsze chętna do pomocy, wie, że nic nie przychodzi od razu, ale ucząc młodych warsztatowiczów cierpliwości i podejścia do roślin z szacunkiem pracujemy na naszą przyszłość. Co lubi? Kolory, oryginalne pomysły i opowiadanie o roślinach. Czego nie lubi? Pośpiechu i bylejakości. Dla niej warsztaty,a dla dzieci las w słoiku to nowe wyzwanie ????