DZIECI AKTORAMI

Aktorem, czy aktorką mogą zostać osoby odważne, pewne siebie, które nie boją się występować przed innymi. Swoją grą są w stanie przedstawić widzom jakąś historię. Musi to być gra wiarygodna, która zainteresuje widza. Zwłaszcza aktorzy teatralni muszą mieć doskonałą pamięć,  to ona umożliwia mu zapamiętanie całego tekstu, a także odgrywania go na żywo i to po kilka, czy nawet kilkanaście razy. O tym właśnie nasze przedszkole miało zajęcia w ostatnich dniach. Rozmawialiśmy także o kukiełkach, pacynkach i marionetkach. Dzieci samodzielnie  wykonywały kukiełki, a następnie występowały odgrywając  różne role. Wszyscy wykazali się wyjątkową odwagą występując przed swoimi rówieśnikami, wyobraźnią a także kreatywnością. Zdjęcia występów naszych pociech  bardzo dokładnie to przedstawiają. Gratulujemy dzieciom, że z takim zaangażowaniem i odwagą zaprezentowali zawód aktora  występując w różnych rolach.