KONKURS RECYTATORSKI

Dnia 22.10.2018r. w naszym przedszkolu odbyła się 1 część konkursu recytatorskiego pt. ,"Moja Ojczyzna" w ramach obchodów 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości Polski. Organizatorem konkursu była p. Anna Grzybowska. Na uroczystości zaprezentowały się dzieci z grupy Elfy pod kierunkiem p. Joanny Ptak, oraz Smerfy pod kierunkiem p. Anny Grzybowskiej. Po burzliwych obradach jury w składzie: p. wicedyrektor Bożena Zachara i p. polonistka Alicja Sarzyńska ustaliło, że 1 miejsce otrzymała Iga Krupa , 2 miejsce Julia Gamoń , 3 miejsce Filip Zając.  Wszystkie dzieci prezentowały bardzo wysoki poziom umiejętności recytatorskich i w związku z tym również otrzymały dyplomy i upominki . Wszystkim uczestnikom konkursu GRATULUJEMY!!!