DZIEŃ LISTONOSZA

W czwartek , od rana dzieci z grupy Smerfy wyczekiwały specjalnego gościa. Z okazji Dnia Listonosza nasze Przedszkolaki miała odwiedzić Pani listonosz.

Przedszkolaki z zaciekawieniem przyglądały się Pani Listonosz oraz uważnie Jej słuchały. Nasz gość opowiadał dzieciom o codziennej pracy listonosza. Przedszkolaki były bardzo zainteresowane, zadawały wiele pytań, na które pani chętnie udzielała odpowiedzi. Dzieci dowiedziały się, jak wielka odpowiedzialność spoczywa na pracownikach poczty, aby przesyłki zostały dostarczone pod właściwy adres. Pani listonosz pozwoliła sprawdzić, jak ciężka jest jej torba, w której nosi listy. Dzieci przyjrzały się również jej specyficznemu ubiorowi. Na zakończenie zajęć, każde z dzieci zaprojektowało własny znaczek pocztowy. Puentą spotkania było wspólne zdjęcie. Dzieci, Dyrektor oraz całe grono pedagogiczne składają serdeczne podziękowania dla Pani Haliny Pajor z Poczty Polskiej w Kamiennej Górze  za efektywną współpracę  oraz umożliwienie poznania specyfiki pracy listonosza. Na koniec dzieci otrzymały wspaniałe prezenty oraz wręczyły laurkę dla Pani Halinki z okazji jej święta :)