DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20 września 2018r. grupa Elfy obchodziła swoje święto ? Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W tym dniu wszystkie dzieci dotarły do przedszkola z pięknym uśmiechem i dobrym humorem. Specjalnie na tę uroczystość zostało przygotowane dla dzieci wiele atrakcji                                    i niespodzianek dostarczających okazji do świętowania , wesołej zabawy i czerpania radości                         z bycia przedszkolakiem. W tym uroczystym dniu troje nowych dzieci złożyło przyrzeczenie                     i zostało pasowane przez panią dyrektor  Bożenę Zachara na przedszkolaka, a na pamiątkę otrzymały dyplom  i drobny upominek. Nie zabrakło radości, uśmiechu, piosenek i zabawy oraz słodkiego poczęstunku w formie tortu upieczonego przez jednego z  rodziców. Na  zakończenie panie złożyły życzenia i wręczyły każdemu dziecku odznakę i dyplom Super Przedszkolaka.