ZAJĘCIA ADAPTACYJNE

W naszym przedszkolu co roku są organizowane zajęcia adaptacyjne dla najmłodszej grupy dzieci z udziałem ich rodziców czyli 3 latków. W tym roku zajęcia przygotowały Panie, które na co dzień będą opiekowały się tą grupą tj. : Małgorzata Wójcik oraz Teresa Stochmal. O godzinie 9.00 pojawili się nasi mili mali goście z rodzicami oraz dziadkami. Na  zajęciach dowiedzieli się, że będą nosić nazwę-KRASNALE, pokazane zostały im miejsca w szatni oraz półki w sali. Następnie  zostały przeprowadzone różne zabawy przy współudziale rodziców oraz dziadków. Wszyscy wesoło się bawili. Na koniec nauczycielki oprowadziły  KRASNALI po salach, następnie rodzice wzięli pociechy na plac zabaw, gdzie bawili się wspólnie z nimi. Na szczęście pogoda dopisała, dzieci i wszyscy biorący udział w tych  zajęciach byli bardzo zadowoleni.