CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

W dniach 2 - 10 czerwca 2018 r. w Przedszkolu Publicznym im. Tkaczy Chełmskich odbył się   XVII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom  pod hasłem CZYTANIE ŁĄCZY.

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom to największe doroczne święto w ramach, trwającej nieprzerwanie od 2001 roku, kampanii społecznej Cała Polska czyta dzieciom. Co roku, Tydzień Czytania mobilizuje do aktywnej promocji czytelnictwa  wolontariuszy kampanii czytania oraz wszelkiego rodzaju  placówki . Tydzień Czytania Dzieciom jest od lat stałym wydarzeniem także  w naszym przedszkolu. W Tygodniu Czytania Dzieciom  we wszystkich  grupach   książeczki ,wiersze i opowiadania czytali rodzice , pracownicy przedszkola ,Pani katechetka ,intendentka  oraz Pani w Bibliotece Gminnej w Chełmsku Śląskim. Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy na Tydzień Czytania Dzieciom  za rok.