POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA

Uroczyste zakończenie roku przedszkola

Wczoraj  22.06.2018 r.  w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2017/2018 .Na uroczystość przybyli zaproszeni goście:P. Burmistrz Ewa Kocemba, radna P. Ewa Garbień oraz Dyrektor szkoły P. Waldemar Szwalec.   Dzieci zaprezentowały wiersze i pierwsze  piosenki . Występ  został nagrodzony brawami zaproszonych gości ,rodziców , koleżanek i kolegów z grup młodszych. Uroczystość zakończyła się odtańczeniem Plażowego rock and rola , P. Dyrektor przedszkola Bożena Zachara wraz z wychowawczynią najstarszej grupy Krasnali P. Małgorzata Wójcik,  wręczyły pożegnalne  dyplomy, życząc dzieciom wszystkiego najlepszego w I klasie. Natomiast Pani Burmistrz wręczyła im łakocie składając życzenia udanych wakacji i sukcesów w szkole.