I PIKINIK RODZINNY 2018

PIKNIK RODZINNY 2018

1 czerwca 2018 roku. ogród przedszkolny tętnił życiem, a czerwcowe słoneczko już od rana witało przedszkolaki z całymi rodzinami.   Wszystkie grupy przygotowały występy artystyczne dla swoich Rodziców -nawiązując tym samym do Dnia Mamy i Taty. Celem imprezy było zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom pikniku wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. Wspaniałą zabawę wszystkim uczestnikom pikniku zapewnił wodzirej Zbigniew.  Nie zabrakło tańców oraz  konkursów dla dzieci i rodzin.

W miłej atmosferze czas pikniku szybko minął. Z imprezy pozostało wiele fotografii, dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników naszego pikniku.

Przy takich okazjach jak ta, przypominamy sobie, że najlepsze co możemy ofiarować swojemu dziecku, to nasz czas. Bo kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.

Drogie Rodziny! Dziękujemy za Waszą obecność i wspaniałą zabawę!!!! A Wam Drogie Dzieci w Dniu Waszego Święta życzymy tyle szczęścia i radości , żeby wystarczyło do kolejnego spotkania.

Tego życzy Dyrekcja z Gronem Pedagogicznym.