KONKURS RECYTATORSKI

W  dniu 20 marca 2017 roku odbył się konkurs recytatorski : Wiosna jest wśród nas,  koordynowany przez nauczycielkę Annę Sirota. Konkurs wzbudził zainteresowanie wielu przedszkolaków, bo aż 28 dzieci recytowało wiersze o tematyce wiosennej. Konkurs aktywnie wspierali rodzice dbając o przygotowanie małych artystów do występu. Do II etapu przeszło 16 dzieci.  W skład jury weszła pani Alina Wróbel - bibliotekarka Zespołu Szkół , pani Bożena Zachara ? dyrektor przedszkola, oraz nauczycielka Magdalena Urbanek. Oto laureaci wyłonieni przez jury: Franciszek Zając, Amelia Matusik, Marlena Mędrala, których mieliśmy zaszczyt ponownie usłyszeć podczas obchodów 1 dnia wiosny. Udział w konkursie umożliwił dzieciom zaprezentowanie swoich zdolności artystycznych, pokonać tremę, oraz udowodnić że poezja jest bliska dzieciom. Serdecznie gratulujemy !!!