JASEŁKA

22 grudnia 2016r. jasełkami przedszkolaki  wprowadziły w cudowną atmosferę świąt Bożego Narodzenia lokalną społeczność, rodziców, dziadków ,zaproszonych gości, uczniów i całe grono pedagogiczne . Dzieci przygotowane przez panią Annę Sirota, zaprezentowały tradycyjną historię narodzin Jezusa Chrystusa . Na scenie u boku swoich dzieci wystąpili również rodzice. Ponadto widzowie usłyszeli refleksyjne wiersze,  w których dzieci i rodzice oddawali hołd narodzonemu Zbawicielowi. Cały występ wzbogacały liczne kolędy i pastorałki wykonane przez Zespół Śpiewaczy Ludowych ?Zgoda? Z Chełmska Śląskiego.

Po części artystycznej Pan Dyrektor ZSP Waldemar Szwalec i  Pani Burmistrz Miasta Lubawka Ewa Kocemba, pochwalili występ młodych artystów oraz złożyli obecnym życzenia z okazji Nowego Roku 2017.