ZAJĘCIA PROWADZONE PRZEZ RODZICÓW W GRUPIE PRZĄDKI

Od miesiąca września w grupie Prządki cyklicznie odbywały się spotkania z rodzicami. Prowadzili oni zajęcia z całą grupą podczas których przekazywali wiedzę na temat swoich pasji, zainteresowań jak również specyfiki wykonywanego przez nich zawodu. Mieliśmy zaszczyt gościć:

Tatę Piotrusia :który przybliżył nam informacje na temat pracy policjanta , jak również przypomniał zasady bezpiecznego poruszania się po drodze.

Tatę Grzesia : dzięki któremu dzieci zrozumiały na czym polega praca strażaka i utrwaliły numery alarmowe do służb ratowniczych

Mamę Hani : która jako florystka nauczyła dzieci tworzenia kompozycji z kwiatów i różnorodnego materiału przyrodniczego

Tatę Huberta : leśniczego , który wytłumaczył dzieciom w jaki sposób pomóc mieszkańcom lasu przetrwać zimę i przekazał cenną wiedzę na temat ptaków i zwierząt żyjących w środowisku leśnym.

Tatę Filipa :dzięki któremu  dzieci miały możliwość jeździć konno i dowiedzieć się więcej na temat życia koni.

Wszystkim Rodzicom serdecznie dziękujemy i zapraszamy kolejnych ochotników do poprowadzenia zajęć w naszej grupie Prządki .