SPOTKANIE ELFÓW Z LISTONOSZEM

9 października obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Poczty Polskiej i Listonosza. Aby pogłębić informacje dzieci na temat zawodu listonosza, do przedszkola został zaproszony Pan listonosz, pracownik pobliskiej poczty. Dzieci mogły zobaczyć mundur pocztowy i logo poczty. Nasz gość zaprezentował wszystkim swoją ogromną torbę, w której nosi listy. Dzięki tej wizycie dzieci dowiedziały się, jak trudna i odpowiedzialna jest praca listonosza doręczającego listy, przesyłki i paczki prosto do adresatów. W podziękowaniu za tak wspaniałe spotkanie, grupa przedszkolaków wręczyła Panu listonoszowi piękną laurkę. Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci dostały prezent w postaci listu. Spotkanie, okazało się być bardzo ciekawym i emocjonującym doświadczeniem dla naszych Elfików.