TEATRZYK "ZAJĘCZA CHATKA"

Dnia 13.03.2023r. nasze przedszkolaki obejrzały przedstawienie pt."Zajęcza chatka" w wykonaniu aktorów Studia Teatralnego Krak- Art z  Krakowa. Bajka opowiadała o zajączku, którego chytry lis wypędził z własnego domu. Biedny zajączek błąkał się po ulicy, szukał ratunku i pocieszenia. Na pomoc zajączkowi przychodziły kolejno różne zwierzęta: pies, niedźwiedź, krowa- jednak nic nie wskórały. Dopiero kogut wpadł na wspaniały pomysł i przepędził lisa, a zajączek znów mógł zamieszkać w swojej chatce.
Podczas spektaklu aktorzy nawiązywali bezpośredni kontakt z dziećmi, włączając je do współudziału w przedstawieniu oraz zachęcając do zabawy przy piosenkach. Humorystyczne dialogi połączone z wesołą zabawą sprawiły, że dzieci pełne radości wróciły do swoich sal.