DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA 2022

W tym tygodniu dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Z tej okazji , grupy starsze uczestniczyły w warsztatach w Bibliotece Publicznej, natomiast młodsze grupy odwiedziła w przedszkolu pani bibliotekarka. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim "milutkim przyjacielem". Wszystkie były śliczne i wyjątkowe.
W piątek na  przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do obejrzenia teatrzyku przygotowanego przez grupę Elfy. Został rozstrzygnięty konkurs plastyczny "Mój ulubiony miś", zorganizowany przez panią Kasię Jasińską. Dzieci poznały historię święta misia, bawiły się przy misowych  piosenkach, brały udział w różnych zabawach ruchowych, quizach, zgadywankach, wykonywały prace plastyczne.
Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy.