ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 2022

10 listopada 2022 r.  obchodziliśmy Święto Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Z tej okazji wszystkie dzieci uroczyście świętowały ten wyjątkowy dla Nas Polaków dzień.  W ustach kolejnego pokolenia uroczyście zabrzmiały słowa : Kto ty jesteś? Polak mały!

Grupa dzieci 6-letnich Smerfy przygotowała uroczysty apel, który miał na celu kształtowanie u dzieci miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz zapoznanie z symbolami narodowymi.  Wszystkie dzieci z naszego przedszkola słowem i piosenką oddały miłość do Ojczyzny oraz szacunek bohaterom i symbolom narodowym. D wspólnego odśpiewania hymnu dołączyli zaproszeni goście - wicedyrektorzy: Pani Alicja Sarzyńska i Pan Damian Skorupiński.