ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO

Rozstrzygnięcie konkursu na Najładniejszą Dynię 8 listopada zakończył się konkurs na  Najładniejszą Dynię. Dzieci przyniosły do przedszkola wiele dyń wykonanych wspólnie z rodzicami w ciekawy i zabawny sposób. Czas ekspozycji prac był niestety krótki ze względu na niewielką trwałość tego warzywa. Jury miało naprawdę trudne zadanie, ponieważ wszystkie dynie zachwycały pomysłowością i sposobem wykonania.

Oto lista zwycięzców:

I miejsce - Filip Zając oraz Martyna Gregorczyk

II miejsce - Andżelika Janusz

III miejsce ? Rafał Wolak, Filip Sitek, Antek Fertała, Paula Paździor oraz Błażej Falkowski

Dnia 15 listopada Pani Dyrektor Bożena Zachara oraz organizator Joanna Ptak , wręczyły dyplomy oraz nagrody zwycięzcom. Wszyscy biorący udział w konkursie otrzymali dyplomy, nagrody oraz słodkie upominki. Zwycięzcom gratulujemy!!! Dziękujemy Przedszkolakom za udział w konkursie.